Funkce výherních automatů na mostbet

mostbeet

That's Rich, jedna z nejlepších her od Play'n Go, je výherní automat s tématikou 5 3 luxusu a 10 výherními řadami na mostbet. Mezi hlavní výhody patří bezplatná výherní kola s garantovanými výhrami, expandující symboly Wilds a celkový násobitel sázek až 10 000x!
Hra That's Rich na mostbet nabízí luxusní téma a bonusové funkce, jako jsou zaručená bezplatná kola a až 20násobné násobitele Wild.
Jedná se o pětiválcový automat se třemi výherními řadami navržený společností Play'n Go. Výherní kombinace se vytvoří, když na stejné řadě padne 3-5 stejných symbolů.
Vizuální podoba slotu mosbet připomíná oblíbenou hru s jackpotem Mega Fortune od společnosti NetEnt, protože na hracích válcích jsou luxusní jachty, hromady bankovek a drahá auta.
Podobnosti však zůstávají převážně v tématu automatů, protože například hra That's Rich zcela postrádá progresivní jackpot. Maximální výhra v tomto slotu ve výši jednoho milionu eur se však již dá označit za jakýsi jackpot mosbet.

Bonusové funkce ve hře mosbet

Hra That's Rich at most bet je obohacena o kola Win Spins a rozšiřující se výherní šance Wild. Pokud jde o bonusové funkce, nelze tento automat označit za příliš bohatý, ale tentokrát je třeba říci, že kvalita nahrazuje kvantitu.
Symboly Wild v tomto výherním automatu nahrazují všechny ostatní symboly kromě symbolů Scatter. Symboly Wild se mohou při každém roztočení rozšířit na celý válec, čímž se vaše šance na výhru ve hře most bet ještě zvýší.
Druhým speciálním symbolem je Scatter, jehož roli v mostbet online představuje zlatá trofej. Když se na válcích objeví alespoň tři tyto symboly současně, aktivuje se bonusová hra Win Spins.

Otáčení zdarma na most bet

mostbet

Funkce bezplatných kol Rich 'Win Spins' vám zaručuje vysoké výhry. Při každém roztočení se na válcích mostbet online objeví alespoň jedna výherní kombinace.
Tato funkce spustí 5 kol poté, co se na válcích objeví alespoň tři symboly Scatter. Během této bonusové hry můžete vyhrát extra kola, protože počet kol se zvýší o dvě pokaždé, když se na válcích hry mostbet cz objeví symboly Scatter.
Výjimkou je situace, kdy jste již vyhráli 19 kol výherních kol. V tomto případě získáte pouze jedno roztočení navíc, protože maximální počet roztočení je v mostbet cz omezen na dvacet.

Další speciální funkce na mostbet online

S bonusovou hrou Win Spins je spojena další speciální funkce, a to zvyšující se násobitel Wild. Během bezplatných kol má každý symbol Wild specifický násobitel, který se zvyšuje pokaždé, když se na válcích objeví symbol Wild. Někdy se může násobitel Wild ve hře mostbeet zvýšit až na 20násobek.
Kdo sní o velkých výhrách, může v tomto slotu vyhrát až 10 000násobek celkové sázky. Při maximální sázce 100 eur zvýší tento násobitel zůstatek na účtu moatbeet o jeden milion eur.

RTP a volatilita na moatbet

Volatilita kurzu That's Rich u mostbeet se pohybuje mezi střední a vysokou. Dlouhodobá hodnota RTP této hry je 96,27 %.

Zdroj: https://www.zamek-kromeriz.cz/wp-includes/wks/?co_je_ve_skute_nosti_t__v_lcov__moatbet_casino.html